Знижка на товари

Тальнівський Інформаційний Портал

News Слухати радіо онлайн — насолоджуйся музикою також на iPhone і Android

Довідка

Визначення IP адреси

Тальнівський Інформаційний Портал: Визначення IP адреси та інформації по IP

Яка у мене IP адреса?
Ваш IP3.236.143.154
БраузерUnknown Browser
Версія ОСUnknown OS Platform
Розмір екрана
User-agentCCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)

Функціонал сервісу «Визначення IP адреси» буде розширюватись.

Що таке IP-адреса?

IP-адреса (ай-пі адреса, скорочення від Internet Protocol Address) — унікальний ідентифікатор, адреса пристрою, який підключений до мережі Інтернет чи локальної мережі. Кожен пристрій в мережі Інтернет має свою IP-адресу. Так як ви зараз підключені до Інтернету - це означає, що і у вашого комп'ютера також є своя унікальна адреса в мережі. Проте ви можете бути підключені до інтернету через маршрутизатор у вашій локальній мережі. У цьому випадку ваш ПК з Інтернету видно за адресою, яку має маршрутизатор.

IP-адреса складається із 4 чисел (від 0 до 255) між якими ставлять крапку. Наприклад, 127.0.0.1 чи 216.58.214.195.

IP адреса може бути статичною, якщо конкретному користувачеві його Інтернет провайдером виділена одна постійна адреса, а також динамічною, якщо провайдер видає користувачеві IP адресу в момент підключення з пулу вільних адрес по DHCP. Динамічна IP адреса змінюється щоразу після підключення, в цьому її плюси та мінуси.

Яка у мене IP адреса?

Подібне питання виникає при спробі визначення своєї IP адреси. Наприклад, інколи потрібно віддалено підключатися до робочого або домашнього комп'ютера, щоб скопіювати файл. Будь-який FTP клієнт вимагатиме від вас знання IP адреси пристрою, до якого ви захотіли підключатись. Досить часто визначити IP адресу необхідно для створення чи підключення до домашнього ігрового сервера тощо. Для цього й існує онлайн-сервіс Визначення IP адреси, подібний до сервісу на Тальнівському порталі.

Редагував та розмістив – Taurus © talne-info.com | 19.11.2016

Рекламка
Поділитись з друзями
  • Google+
  • VK
Link:
HTML:
BBcode:
Коментувати матеріал