Знижка на товари

Тальнівський Інформаційний Портал

News Слухати радіо онлайн — насолоджуйся музикою також на iPhone і Android

Курси валют ПриватБанку

Курси валют ПриватБанку

Який курс валют у ПриватБанку на понеділок 17.06.2024?

Курси валют ПриватБанку на 17.06.2024
К-сть Назва валюти Купівля, грн Продаж, грн
1 Євро 43.3 44.3
1 Долар США 40.4 41

Офіційні курси валют НБУ

Конвертер валют

Про ПриватБанк

ПриватБанк почав свою діяльність в 1992 році. За більш ніж 20 років роботи фінансова установа стала найбільшим банком України. По рейтингу НБУ за величиною активів стабільно він займає перше місце - загальні активи складають понад 175 млрд. грн. Це вдвічі більше, ніж у другого банку країни державного Укрексімбанку. ПриватБанк є частиною групи «Приват», до якої входить близько 100 компаній на території України та за її межами.

Оновлено. 20 грудня 2016 року ПриватБанк був націоналізований, оскільки мав колосальний дисбаланс капіталу. Наразі банк та онлайн банкінг Приват24 функціонує у звичайному режимі.

ПриватБанк

ПриватБанк має дочірні компанії в Росії, Латвії, Грузії, Італії, Кіпрі та Португалії. ПриватБанк працює як із фізичними, так і з юридичними особами. Левову частку ресурсів фінустанова залучає саме від населення та громадян України. У ПриватБанку в розпорядженні широка мережа філіалів - близько 3,4 тис. відділень у містах та селах України. Наприклад, у Тальному є одне відділення банку, 7 банкоматів та 7 терміналів самообслуговування ПриватБанка.

Cтратегією ПриватБанку є стимулювання клієнтів до проведення безготівкових платежів через власну мережу банкоматів (більше 7,7 тис.), POS-терміналів (54 тис.), терміналів самообслуговування (4,3 тис.) та інтернет-банкінг - Приват24. Власниками Приватбанку є Ігор Коломойський (33,75% акцій) та Євген Боголюбов (33,9%), які крім прямої участі володіють частками в капіталі фінустанови через кіпрську прокладку Triantal Investments LTD (33,8% акцій).

Курс валют у ПриватБанку

У ПриватБанку курс валют значно відрізняється від офіційного курсу НБУ. Також, курси Привата поділяються на курси у відділеннях банку та курси по картках. Це слід мати на увазі, якщо ви хочете дізнатися курси ПриватБанка в режимі онлайн. На Тальнівському сайті курси валют Приватбанка наведено саме для відділень, тобто Ви матимете змогу знайти актуальний курс на сьогодні точно такий, як-от на фасаді відділення Привата. Курс валют оновлюється щоденно. Відвідуйте цю сторінку щодня, щоб бути в курсі останніх курсів!

Валюти світу

Рекламка
Поділитись з друзями
  • Google+
  • VK
Link:
HTML:
BBcode:
Коментувати матеріал