Знижка на товари

Тальнівський Інформаційний Портал

News Слухати радіо онлайн — насолоджуйся музикою також на iPhone і Android

Тальнівщина

Чемпіони світу в Тальному

Карате виховує в нас любов до інших і
ця любов не дає нам скривдити їх,
а наша майстерність не дає їм
скривдити нас...

Пам’ятним став цей травень для каратистів нашого рідного міста Тального. А як інакше сказати, коли до нас в гості завітали одразу аж два чемпіони світу. Азерйбарджанці, 26-ти річний Анар Шабанов, котрий володіє чорним поясом (ІІ дан по карате), чорним поясом (І дан) по джиу-джитсу, є дійсним чемпіоном світу та Євразії, чотириразовим чемпіоном Європи, та 23-х річний Джейхун Алієв, котрий має чорний пояс (ІІ дан) з карате, є дворазовим чемпіоном світу та чотириразовим чемпіоном Європи з карате. Титуловані спортсмени спеціально приїхали до Тального, щоб провести семінар для тальнівського осередку каратистів, котрих тренує Щербаков Олександр Миколайович.

Чемпіони світу в Тальному

До нашого міста спортсменів-каратистів запросив тренер Олександр Реньгач з Кривих Колін (до речі, в минулому теж вихованець Щербакова О.М.), під час відвідування семінару президента Міжнародної Федерації Карате Галана В.В. у Чернівцях. І ось, виділивши вільний час в своєму щільному графіку, спортсмени завітали поділитись власним досвідом з тальнівською молоддю.

Чемпіони світу в Тальному

Цілих 10 днів тривав нелегкий, для тальнівських спортсменів, семінар. До тренувань приєдналася і секція каратистів Тальнівського будівельно-економічного коледжу, яку тренує Щербина В.Ю. Тренування проходили і в селі Криві Коліна, і в лісі на стадіоні, і в спортзалі коледжу. Безперервна тривалість занять іноді займала більше 3 годин тому, що Анар Шабанов за той короткий відрізок часу, який був відведений на семінар, намагався якнайбільше цікавого та корисного донести до наших хлопців. Сам Анар є одним із головних інструкторів по бойових мистецтвах у себе в Івано-Франківську, тому він показував не тільки спортивне карате, а і багато дійсно ефективних елементів з кікбоксингу, джиу-джитсу, муай-тай та інших стилів бойових мистецтв, якими він також захоплюється. А Джейхун Алієв зосередив свою увагу на технічній базі карате самих юних тальнівських спортсменів, вдосконалюючи їхню техніку та виконуючи ката. Все це разом створило дуже насичену та захоплюючу атмосферу тренувань. Не дивлячись, навіть, на те, що наші хлопці іноді ранком ледве могли встати з ліжка, вони все більше і більше прагнули тренуватись.

У переривах між тренуваннями, тальнівчани проявляли властиву всім українцям гостинність, влаштовували далеким гостям екскурсії по всім визначних та мальовничих куточках Тального, частували стравами української кухні.

Чемпіони світу в Тальному

Загалом враження від семінару у тренерів залишилось позитивне, єдине на що постійно нарікав Анар Шабанов, це те, що є дуже багато речей, які хочеться показати і пояснити тальнівській молоді, а часу для цього занадто мало. Тому було прийнято рішення ще більш активно підтримувати співпрацю, і ось уже 7 червня група тальнівських спортсменів під керівництвом Щербини В.Ю. вирушає з відповідним візитом вже в гості до чемпіонів, щоб далі вдосконалювати набуті навички. А восени, мабуть, ми знову побачимо Анара Шабанова в Тальному.

Хочемо запросити всіх бажаючих приєднуватись до наших тренувань. Так як заняття карате - не лише бойове мистецтво, а насамперед, і ваше здоров’я. Кожен зможе знайти для себе те, чого він бажає: хтось просто займатиметься спортом, хтось покращуватиме здоров’я, хтось вчитиметься постояти за себе, а хтось намагатиметься осягнути глибину філософії даного мистецтва. Не має різниці скільки вам років і якої ви статті, головне бажання тренуватись і досягати перемоги!!!

Автор: Leonid Khlivnyuk
31.05.2008 - http://talne-info.com

Редагував та розмістив – Хлівнюк Леонід © talne-info.com | 31.05.2008

Рекламка
Поділитись з друзями
  • Google+
  • VK
Link:
HTML:
BBcode:
Коментувати матеріал