Знижка на товари

Тальнівський Інформаційний Портал

News Слухати радіо онлайн — насолоджуйся музикою також на iPhone і Android

Приколи

Інструкції - Топ 10

Найкращі приколи від Тальнівського Інформаційного Порталу!!!

Чи знаєте ви що таке "сукупність шрифтових символів, які описують послідовність операцій з реалізації продуктів цивілізації"?
Це - інструкція.

10 місце: Застарілі. Перша інструкція для стюардес вимагала "перебити всіх мух і вичистити взуття всім бажаючим", а інструкція від 1922 року, регулювати рух транспорту в Росії, був таким: "Перш за пропускається трамвай, але попереду трамвая пропускаються пожежні обози і партії заарештованих".

9 місце: Деякі товарні інструкції як ніби спеціально пишуть для рубрики "Навмисно не придумаєш", а не для розумних людей. Згадати хоча б інструкцію до горішкам арахіс, яку можна отримати на борту американської авіакомпанії: "З'їсти вміст після відкриття упаковки". А нещодавно британець Марк Девіс придбав для своєї кухні телефонний апарат вагою 340 г, вироблений компанією "Телком Компакт Гондола". Інструкція до апарата був таким: "Перед тим, як повісити апарат, переконайтеся, що стіна може витримати вагу телефону".

8 місце: нездійсненні. При запуску танків БТ-2, оснащених американськими двигунами "Ліберті", останні часто спалахували, а тому треба було запускати двигун тільки в присутності пожежного з вогнегасником. Уявляєте собі подібне в бойових умовах? Четвертий член екіпажу танка - пожежний...

7 місце: "Найбільш ефективний спосіб економити енергію акумулятора - не користуватися ним", - і це зовсім не жарт, а цитата з інструкції до комп'ютера "Aquarius" "Lightline SX".

6 місце: Даремні. Інструкція Ліхтенберг з гасіння пожеж говорить: "Коли загоряється будинок, треба, перш за все, захистити від вогню праву стіну будинку, що стоїть ліворуч від палаючого будинку, і ліву стіну будинку, що стоїть праворуч від нього". Подібних ц.у. автору здалося мало, опус автором названий "Ліквідація процесу горіння предметів, в даний момент до того не призначених".

5 місце: Результат казусів. Згадайте, приміром, інструкцію про те, що одяг не рекомендується гладити, коли він надітий на тіло. Ось ще одна інструкція такого ж типу: "Перед тим, як скласти коляску, вийміть з неї дитину..."

4 місце: Бюрократичні. Це окрема історія, в цих творах можна зустріти такі перли, після яких фраза типу "у випадку неответа абонента провести опущення трубки" не здається шедевром.

3 місце: "Інструкція на всі випадки життя". Неймовірно, але така є. Оскільки, саме так з грецької перекладається "Енциклопедія".

2 місце: Інструкції, цінність яких ви навряд чи оцініть, оскільки вони складені для сумнівних подій. Наприклад, для випадків зустрічі з інопланетянами існує така інструкція: 1) Завжди мати при собі темні окуляри.
2) Не брати на зустріч собаку.
3) Чи не кидатися зразу фотографувати.
4) Перш, ніж вступати в бесіду, збігати за поліцейськими ".

1 місце: ... "Встаньте ззаду дами. Починайте робити це, шепочучи настанови на вухо, для зручності, взяти її за запястя, другу руку можна ненароком опустити на талію. Якщо ви все робите правильно, дама зрозуміє, що це мистецтво вимагає не одного уроку, а набагато більше ". І це зовсім не те, про що ви подумали. Це - інструкція для галантних кавалерів з навчання дами їжі паличками, яку видають в деяких європейських ресторанах...

Далі буде...

Рекомендовані публікації

Редагував та розмістив - Taurus © talne-info.com | 13.09.2009

Рекламка
Поділитись з друзями
  • Google+
  • VK
Link:
HTML:
BBcode:
Коментувати матеріал