Погода в Тальному Прогноз погоди +8 °C Сонячно Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 49.9 А-95: 52.84 ДП: 53.85 Газ: 27.89

Автор Тема: Результати голосування за "мовний" законопроект  (Прочитано 4437 раз)

0 Користувач і 1 Гість переглядають цю тему.

Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
Поспілкуйтеся з представниками та вихідцями з Даунбассу. Для них Ахмєтов - це папа рідний, портрет Януковоща стоїть в кожному кабінеті,часом величезних розмірів, та прикрашає почесне місце на стіні в кухні. Це вже культ.



Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
ну я вам скажу що переважна частина населення Донбасу не така як на цьому відео, тут же ж показані одні старі пердуни і закончані імбіцили...

ЗІ порадувала ця бабуля в чорному капелюсі яка тіпа знає історію ;D
Слава Україні!!!


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
...скринька перепихунців  :D


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
ну я вам скажу що переважна частина населення Донбасу не така як на цьому відео...

переважна частина саме така, вся донецька діяспора в Тальному саме така. Деакі екземпляри тут вже по 30-40 років живуть, мовою принципово не спілкуються, бо вважають, що це для них занизько. Українські слова навмисно коверкають, ніби щось хочуть підкреслити... Якби я час від часу з ними не спілкувався, то вважав, напевно, так само як і ти. Але факти - річ вперта


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
Цитувати
Якби я час від часу з ними не спілкувався, то вважав, напевно, так само як і ти.
ну моя мама з Донбасу... і я час відчасу їзджу туди до бабусі то скажу що десь приблизно третина нормальні, іншій третині пофіг... а третя третина) то мабуть такі як ото на відео(хоча Слава Богу таких не зустрічав) :)
Слава Україні!!!


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
... в усякому разі нетакі вже й там "бандіти кругом" як нам лапшали в 2004... хоча рівень злочинності дещо вищий ніж у нас(воно й недивно там густота населення вища+понаєхала всяких вузькооких, циганів, армянів...)
Слава Україні!!!


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
...іншій третині пофіг... а третя третина) то мабуть такі як ото на відео(хоча Слава Богу таких не зустрічав) :)

ту третину, якій пофіг можеш сміливо додавати до третьої третини. І отримаємо точно той результат, який риги отримують на виборах. Внєзапно...

Власне, збулася давня голубая мєчта юговосточних ідіотів, ура таваріщі
 
Для перегляду потрібно 1 повідомлень. У вас 0 повідомлень. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся

_http://www.pravda.com.ua/news/2012/07/8/6968355/


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5492
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
В Кіровограді офіс ПР закидали коктейлями Молотова, а в Львові депутатів ПР випхали в шию із засідання ради ;)
В Одесі відмітився один чинуша, який оголосив, що Одеса споконвіку була "руським городом"... Отак і живемо.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
...В Одесі відмітився один чинуша, який оголосив, що Одеса споконвіку була "руським городом"... Отак і живемо.

Для перегляду потрібно 1 повідомлень. У вас 0 повідомлень. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
... в усякому разі нетакі вже й там "бандіти кругом" як нам лапшали в 2004... хоча рівень злочинності дещо вищий ніж у нас(воно й недивно там густота населення вища+понаєхала всяких вузькооких, циганів, армянів...)
Чув (ще задовго до революції), що за статистикою, на сході кожен четвертий має судимість. Хоча, якщо такі як президент її штучно завищують за рахунок своїх судимостей :)
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5492
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
хоча рівень злочинності дещо вищий ніж у нас(воно й недивно там густота населення вища+понаєхала всяких вузькооких, циганів, армянів...)
Вищий рівень злочинності не тому що там густота населення вища, а тому що саме туди відправляли більшість з/к. Типу як маленька Австралія. А те що понаєхалі туди, так це порівняно недавно. Он з Грузії в 2000-х всі авторитети виїхали, частина саме на даунбасчині осіла.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
Ну і як при такому порядку речей не лаятись і не згадувати  дідуся Аді?
Чому голос будь-якого наркомана/алкаша/москаля/тупої пи_зди буде тотожний моєму голосові? Де справедливість:(
Взагалі треба що кожен, хто хоче голосувати, проходив тест на адекватність у лікарів і на знання хоча б азів різних політичних ідеологій.


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
Цитувати
Взагалі треба що кожен, хто хоче голосувати, проходив тест на адекватність
цілком підтримую :)
Слава Україні!!!


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
В цьому немає смислу. В Україні жодна партія не дотримується своєї ідеології. А ще це буде спосіб усунути від голосування тих, хто проти. Цей тест ми б і не здали.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
зі цим бидлоподібним стадом, якому тільки треба давати побільше хутболу і раз на рік давати цілувати золотий унітаз улюбленого Овоща... нічого спільного!



  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Україна і НАТО Політика Остання відповідь08 Лютого 2024, 12:00
від Taurus
xx Антивіруси Software Остання відповідь19 Березня 2022, 14:26
від Taurus
xx Право на доступ до Інтернету Інші IT теми Остання відповідь09 Вересня 2020, 17:13
від Taurus
xx Компанія Google Інші IT теми Остання відповідь24 Лютого 2024, 18:00
від Taurus
xx Літак Ан-225 «Мрія» Україна Остання відповідь28 Липня 2023, 15:31
від Taurus
xx Михаїл Саакашвілі Політика Остання відповідь03 Жовтня 2021, 17:00
від Taurus
xx Інтернет-магазини в Україні Шопінг Остання відповідь01 Червня 2020, 17:49
від Taurus
xx Святослав Вакарчук Політика Остання відповідь22 Грудня 2020, 05:33
від Taurus
xx Брехня Порошенка Політика Остання відповідь02 Серпня 2022, 15:18
від Taurus
xx Лоукост або дешеві авіаквитки з України Туризм і подорожі Остання відповідь17 Лютого 2022, 22:06
від Taurus