Погода в Тальному Прогноз погоди +29 °C Змінна хмарність Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 53.94 А-95: 56.23 ДП: 52.91 Газ: 26.77

Голосування

Ти толерантний(на)?

Так
3 (33.3%)
Ні
6 (66.7%)
Не визначився(лась)
0 (0%)

Проголосувало користувачів: 8


Автор Тема: Толерантність  (Прочитано 7540 раз)

0 Користувач і 1 Гість переглядають цю тему.

Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Толерантність
« Відповідь #30 : 26 Травня 2011, 21:29 »
Mutter я й не сумнівалась.
Taurus а я і пишу. А ЯК пишу- це уже інше питання.


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Толерантність
« Відповідь #31 : 26 Травня 2011, 22:08 »
Taurus а я і пишу. А ЯК пишу- це уже інше питання.
Це до флейму, взагалі то, можна віднести.  :P

Про біологічні особливості і відмінності організму у росіян і українців я не чув, тому для мене вони одні і ті ж люди з різною відміткою в паспорті. Відмінності бачу лише політичні, в інформації, закладеній телевізором в міжвушний нервовий вузол (ех, як правильно слова підібрали люди).
А якщо конкретно не брати росіян: ніхто ж нікого не заставляє дружити, чи навіть заміж виходити/женитись на людині іншої національності. Так, мені теж не подобаються уявлення про красу у деяких народів, але ж вони мене не заставляють таку красу на себе міряти. Просто можна жити по сусідству. По доброму, а не по українському.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Толерантність
« Відповідь #32 : 26 Травня 2011, 22:18 »
а негри і українці? а япошки і українці?)) чи ми з ними теж браття?))
п.с. ще й як заставляють ;) просто якщо це тобі відкритим текстом не кажуть це не значить, що не заставляють.
Як кажуть "відсутність параної не гарантує відсутність стеження" ;)


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Толерантність
« Відповідь #33 : 26 Травня 2011, 22:34 »
А що негри? я вже сказав, що це пігмент у шкірі. Япошки... хм... Тільки те, що у них вузькі очі дає право себе вважати вищими? Та я навпаки вважаю нас нижчими. Приблизно бактеріями, порівняно з ними, з приматами. А все тому, що в них вистачило розуму зробити на 4 островах те, що ми на 600+ тис кв. км. не можемо. Це нація, яку я поважаю не просто "по замовчуванню", а взагалі найбільше серед усіх інших просто за їх працелюбність, відкритість, і оту командність, якої українцям не вистачає. Не тупу стадність, яку ми успішно демонструємо. Коли стався землетрус вони показали, що слово "цивілізованість" у них норма. Ну а ми зрозуміли, що ми бидло. Вкотре.

Влада Японії попросила економно використовувати електроенергію. І вони всі почали економно її використовувати.
Надіюсь не потрібно говорити як це було б у нас.

Те, що деякі заставляють значить, що вони просто злочинні елементи. І до них потрібно було б застосовувати відповідні санкції. В нас теж є "національні злочинні елементи". Чи наші вбивці нам любіші ніж їх хулігани?
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Толерантність
« Відповідь #34 : 26 Травня 2011, 22:36 »
Ахахаха
А те шо в япошок жіночого полу не тільки вузькіші очі а ще й дешо інше, що фактично не сприяє хорошому народженню при "схрещуванню"(наприклад) українця і япошки нічьо ? ;) 8)

п.с. ти зачиклений на економічному, я ж про біологічне через те ми не можемо зрозуміти один одного))


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Толерантність
« Відповідь #35 : 26 Травня 2011, 22:41 »
я на моральному зациклений.

О боже, так ти за народжуваність переживаєш. А я то думаю. Так не переживай. Це проблеми саме тих українців, хто бере в жінку японку.

А якщо японська сімя приїде з Японії і залишаться тут жити (хихи, будуть твоїми сусідами), то ти будеш нормально до них ставитись тільки по причині того, що вони схрещуються між собою але на нашій території?

А якщо українка (з достатньою шириною  ;D) вийде заміж за японця, ти до цього будеш відноситись толерантно?  8)
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Толерантність
« Відповідь #36 : 26 Травня 2011, 23:00 »
Я скоріше не за народжуваність а за змішання переживаю ;)
Буду звісно, але то уже буде бурчання "під себе" ;) Це уже чисто моральний фактом. Ну не подобається мені це і все. Сьогодні 1 сім'я завтра 10 потім 1000 і шо далі?
Хоча мушу зазначити, спарювання між нашими і їхніми це гірше ніж шоб "їхні" просто тут жили. Але "обираючи менше зло-обираєш зло". 8)


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Толерантність
« Відповідь #37 : 26 Травня 2011, 23:04 »
здається я зрозумів. У тебе просто жіночі ревнощі. Наших мужиків японки відбивають...  ;)
Спойлер - Заголовок
До речі, кому як, а мені японки подобаються
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Толерантність
« Відповідь #38 : 26 Травня 2011, 23:16 »
Та нє нашо мені чоловіки всі) в мене 1 є і досить ;)
Я турбоюсь про майбутнє білих дітей :D


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» Толерантність
« Відповідь #39 : 26 Травня 2011, 23:33 »
а негри і українці? а япошки і українці?)) чи ми з ними теж браття?))

між іншим, япошки утворилися внаслідок злиття пракорейської народності і корінного населення японських островів - зовнішній вигляд яких є ідентичний європейським народам. Ще є живі представники цього народу! А самі вони вірять, що вони прилетіли на острови по небу... Так що, можливо і браття.  ;D

А хто кому є брат, то треба знову ж таки зрєть в корєнь (с). В Біблії є чітко написано, що в Ноя було три сини - Сім, Хам і Іяфет. От ті хто пішов від Сіма - стали арабами, вірменами, євреями і  т.д. - їхня виключна особливість - 25% населення страждають на специфічну хворобу під назвою "армянськая болєзнь", від Хама - негроїди - всі чорні, від Іяфета - білі. Ще є червона раса - індіанці. З цими взагалі незрозуміла ситуація  :D Римокатолицька церква вважає їх втраченим коліном ізраїлевим, а ще деякі джерела вказують на їхню генетичну особливість - ів чоловіків не росте борода, що може вказувати на їхнє пряме родство з ким ви могли подумати...  :) Самим Каїном! Згідно тої ж таки Біблії Бог зробив Каїну відмітку на обличчі, щоб його ніхто не мав права скривдити через вбивство брата Авеля.

Отже тут без ґрунтовного генетичного аналізу або бутилки не розібратися хто кому є кумом, сватом, братом чи сестрою  8)


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Толерантність
« Відповідь #40 : 26 Травня 2011, 23:44 »
Давайте без жидівської книги казок ;) це ж не сурйозно браття :)


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» Толерантність
« Відповідь #41 : 26 Травня 2011, 23:49 »
Давайте без жидівської книги казок ;) це ж не сурйозно браття :)

євреї до тої книги тільки примазалися, місія в них була така. А спочатку були месопотамські тексти, звідти брали інформацію ті, хто писав жидівську книгу казок, коран, грецьку і єгипетську космогонію, кодекси майя і інків, вєди і т.д. і т.п.


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Толерантність
« Відповідь #42 : 26 Травня 2011, 23:51 »
АЛЕ те шо вони примазались прямом текстом доводить шо і ЗМІНИЛИ під себе більш старіші казочки на більш нові ;) А ти конкретну на цю книжечку зсилаєшся))


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» Толерантність
« Відповідь #43 : 26 Травня 2011, 23:52 »
До речі, кому як, а мені японки подобаються

вони піщать класно, коли їх того


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Толерантність
« Відповідь #44 : 26 Травня 2011, 23:53 »
"Всі люди браття на землі, окрім жидів, масонів, негрів, бєларусів, котрих я ненавиджу. А в цілому ж я гуманіст, не те що ви папаша"(с)
 ;D


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Підвищення тарифів ЖКГ Економіка Остання відповідь11 Квітня 2024, 12:00
від Taurus
xx Надія Савченко Політика Остання відповідь22 Жовтня 2021, 11:47
від Taurus
xx Чисто ФЛУД Оффтоп Остання відповідь08 Жовтня 2023, 18:54
від Taurus
xx HDD vs SSD Hardware Остання відповідь12 Вересня 2023, 10:00
від Taurus
xx АСЬКА vs ... Software Остання відповідь11 Січня 2021, 11:40
від Taurus
xx Брехня Порошенка Політика Остання відповідь02 Серпня 2022, 15:18
від Taurus
xx Вибір флешки with write-protect switch Hardware Остання відповідь17 Липня 2020, 20:01
від Taurus
xx День Незалежності України Україна Остання відповідь24 Серпня 2023, 16:20
від Taurus
xx Нашестя мігрантів до Європи У світі Остання відповідь17 Жовтня 2023, 14:14
від Taurus
xx Тури без росіян У світі Остання відповідь31 Серпня 2022, 14:09
від Taurus