Погода в Тальному Прогноз погоди +30 °C Змінна хмарність Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 53.94 А-95: 56.23 ДП: 52.91 Газ: 26.77

Автор Тема: Гріхи негрішних  (Прочитано 9695 раз)

0 Користувач і 1 Гість переглядають цю тему.

Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Гріхи негрішних
« Відповідь #45 : 25 Грудня 2012, 14:53 »
Чому Ви так нервуєтесь? Згідно з ВАШИХ теорій, всі ми, невіруючі - горітимемо в пеклі. То навіщо Ви так собі тут рвете?
До того ж, якщо пам'ять мені не зраджує, в "этих ваших библиях" був пункт,  що люди, які захищають бога перед невіруючими роблять великий гріх. Така низька істота, як людина, не має захищати БОГА... тож горітимемо разом... готуйтесь.


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline Stepan

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 61
  • Карма: +6/-0
» Гріхи негрішних
« Відповідь #46 : 25 Грудня 2012, 17:14 »
 Я можу лише порадити йти до церкви, робити добро, негрішити, а навязувати свою віру не можу, людина сама повинна обрати собі віру,як підкаже її голос совісті.


Offline Stepan

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 61
  • Карма: +6/-0
» Гріхи негрішних
« Відповідь #47 : 25 Грудня 2012, 17:15 »
Чому Ви так нервуєтесь? Згідно з ВАШИХ теорій, всі ми, невіруючі - горітимемо в пеклі. То навіщо Ви так собі тут рвете?
До того ж, якщо пам'ять мені не зраджує, в "этих ваших библиях" був пункт,  що люди, які захищають бога перед невіруючими роблять великий гріх. Така низька істота, як людина, не має захищати БОГА... тож горітимемо разом... готуйтесь.
Я готуюсь кожну хвилину, бо незнаю ні дня ні години


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Гріхи негрішних
« Відповідь #48 : 25 Грудня 2012, 19:16 »
Можу Вам порадити втратити цноту, хоч раз зайнятись сексом і не бути таким примітимним, темним, та злим :)
Я нічого не нав'язую, ібо я ні в що не вірю. Я просто вказую Вам на Вашу олігофренічність :)
"Я готуюсь кожну хвилину,"- погано готуєтесь, незачьот.. і ще, я щойно вас прокляла, тепер  ви маєте старатись вдвічі більше :D Вперед!


Offline Stepan

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 61
  • Карма: +6/-0
» Гріхи негрішних
« Відповідь #49 : 26 Грудня 2012, 07:46 »
Дякую за пораду, що сієте те і пожнети


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Гріхи негрішних
« Відповідь #50 : 03 Січня 2013, 09:00 »
2Fatal Doll товсто :)
А чому взагалі ти вирішила, що віруючі - не грішні? Вони ж звичайні люди, їм властиві всі смертні гріхи. Мало того, багато з них на ділі - звичайні боягузи, які моляться "на всякий випадок", а раптом бог таки є. До таких у мене запитань немає, бо вони самі собі їх повинні поставити.
Крім того, багато священників - звичайні бізнесмени. У них з вірою нічого спільного немає (РПЦ МП - яскравий приклад). До таких теж запитань немає.
Питання виникають до тих, хто справді вірить і продовжує грішити. Чому, коли вони знають про гріховність деяких вчинків, вони продовжують їх робити? Поки що ніхто не зміг відповісти.

ПС: Раджу почитати Марка Твена "Лист ангела-хранителя". Дуже, дуже доставляє. І букв не багато.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Гріхи негрішних
« Відповідь #51 : 03 Січня 2013, 18:52 »
Думаю всі ми дізнаємось правду коли в нашу дубовину забють останній цвях!
Слава Україні!!!


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Гріхи негрішних
« Відповідь #52 : 06 Січня 2013, 00:09 »
Ні, зазвичай раніше. Десь на день, два...    >:(
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Stepan

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 61
  • Карма: +6/-0
» Гріхи негрішних
« Відповідь #53 : 12 Січня 2013, 08:07 »
+


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Гріхи негрішних
« Відповідь #54 : 13 Січня 2013, 02:39 »
Мені здається, що це залежить від особливостей харчування та системи травлення. Хоча, можливо, ще й будова організму. Тут дійсно треба консультація ветеринара.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Гріхи негрішних
« Відповідь #55 : 13 Січня 2013, 14:30 »
2Fatal Doll товсто :)
А чому взагалі ти вирішила, що віруючі - не грішні? Вони ж звичайні люди, їм властиві всі смертні гріхи. Мало того, багато з них на ділі - звичайні боягузи, які моляться "на всякий випадок", а раптом бог таки є. До таких у мене запитань немає, бо вони самі собі їх повинні поставити.
Крім того, багато священників - звичайні бізнесмени. У них з вірою нічого спільного немає (РПЦ МП - яскравий приклад). До таких теж запитань немає.
Питання виникають до тих, хто справді вірить і продовжує грішити. Чому, коли вони знають про гріховність деяких вчинків, вони продовжують їх робити? Поки що ніхто не зміг відповісти.

ПС: Раджу почитати Марка Твена "Лист ангела-хранителя". Дуже, дуже доставляє. І букв не багато.

1) Тонкота не  для холопів, тож товстоти досить :)
2) Нічо я не вирішила, я знаю, що вони набагато гірші, ніж звичайні адекватні люди, але лицемірство їхнє і "кроткий взгляд" смішить.
3) Мені індиферентно які вони, для мене це прекрасне м'ясо, щоб потролити і наловити лулзів.
4) "Крім того, багато священників - звичайні бізнесмени"- хай  їбошать податки тоді.
5) "Чому, коли вони знають про гріховність деяких вчинків, вони продовжують їх робити?"- тому, що лицеміри.

Вконтакте


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Гріхи негрішних
« Відповідь #56 : 13 Січня 2013, 14:35 »
Дякую за пораду, що сієте те і пожнети

Я буду грітись в пеклі, грати в блек-джек і їб*ти шл*х.. тож мені нема що боятись. Не я же ж залишусь з під*растичними ангелами на віки вічні так і не позбавившись цноти :)


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» Гріхи негрішних
« Відповідь #57 : 13 Січня 2013, 23:07 »
як вам нове релігійне тєчєніє? Єсть шанс на успєх?  8) _https://www.facebook.com/svideteli.pokrashenia


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Гріхи негрішних
« Відповідь #58 : 13 Січня 2013, 23:52 »
1) Тонкота не  для холопів, тож товстоти досить :)
2) Нічо я не вирішила, я знаю, що вони набагато гірші, ніж звичайні адекватні люди, але лицемірство їхнє і "кроткий взгляд" смішить.
3) Мені індиферентно які вони, для мене це прекрасне м'ясо, щоб потролити і наловити лулзів.
4) "Крім того, багато священників - звичайні бізнесмени"- хай  їбошать податки тоді.
5) "Чому, коли вони знають про гріховність деяких вчинків, вони продовжують їх робити?"- тому, що лицеміри.
1. Тонкота якраз і повинна бути. Щоб наїстися. А то бачу по відповідях "їжі", що підеш голодна. :)
2. Не зовсім згоден, але спорити не хочу.
3. див п.1
4. А податки вони не платять, бо бізнесмени. Я б навіть сказав - сферичні в вакуумі. Бо для будь-якого бізнесу головне прибуток. Як казав Маркс - "Забезпечте капіталу 10% прибутку і він буде згоден на будь-яке застосування ... (тут про 20, 50 і 100%)..., при 300% немає такого злочину, на який би не ризикнув піти капітал навіть під страхом шибениці".
5. Не впевнений що це лише лицемірство може бути. Іноді і просто слабкість духом. Сила волі не та.

ПС: Нове тєчєніє зачот.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Гріхи негрішних
« Відповідь #59 : 18 Січня 2013, 11:02 »
1. Тонкота якраз і повинна бути. Щоб наїстися. А то бачу по відповідях "їжі", що підеш голодна. :)
2. Не зовсім згоден, але спорити не хочу.
3. див п.1
4. А податки вони не платять, бо бізнесмени. Я б навіть сказав - сферичні в вакуумі. Бо для будь-якого бізнесу головне прибуток. Як казав Маркс - "Забезпечте капіталу 10% прибутку і він буде згоден на будь-яке застосування ... (тут про 20, 50 і 100%)..., при 300% немає такого злочину, на який би не ризикнув піти капітал навіть під страхом шибениці".
5. Не впевнений що це лише лицемірство може бути. Іноді і просто слабкість духом. Сила волі не та.

ПС: Нове тєчєніє зачот.

1. Отнюдь. Помимо сего отрока есть много мяса. А я  люблю різноманітність:)
2. Це правильна позиція
3. див пункт 1
4. Мені не цікаві мотиви) Має платити. Крапка.
5. Все одно. Забагато честі розбирати психологію цих ницих істот.

п.с. ага


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Не ту країну назвали Гондурасом Курилка Остання відповідь26 Квітня 2024, 12:00
від Taurus
xx Криптовалюта й інші віртуальні цінності Економіка Остання відповідь14 Червня 2022, 15:01
від Taurus
xx Потік підсвідомості Оффтоп Остання відповідь18 Квітня 2024, 12:00
від Taurus
xx Робота та житло в Тальному Тальне - наше місто Остання відповідь09 Березня 2021, 02:54
від Taurus
xx Tesla Motors Авто Остання відповідь14 Березня 2024, 18:00
від Taurus
xx Лотерея Green Card Lottery DV USA Українська еміграція Остання відповідь09 Травня 2024, 12:00
від Taurus
xx Святослав Вакарчук Політика Остання відповідь22 Грудня 2020, 05:33
від Taurus
xx Windows 10 Software Остання відповідь27 Вересня 2021, 23:12
від Taurus
xx Українська корупція Політика Остання відповідь14 Вересня 2023, 17:05
від Taurus
xx Український спорт Спорт Остання відповідь30 Липня 2023, 16:32
від Taurus