Погода в Тальному Прогноз погоди +18 °C Сонячно Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 53.94 А-95: 56.23 ДП: 52.91 Газ: 26.77

Автор Тема: D-link DSL-2650U/BRU/D  (Прочитано 20044 раз)

0 Користувач і 1 Гість переглядають цю тему.

Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
D-link DSL-2650U/BRU/D
« : 22 Березня 2010, 20:45 »
В зв'язку з збільшенням парку домашніх ПК :) придбав АДСЛ роутер D-link DSL-2650U/BRU/D. Коротко про девайс.

Цитувати
Базове підключення до Інтернет
Маршрутизатор DSL-2650U/BRU/D є доступним високопродуктивним маршрутизатором ADSL для мереж малих офісів і дому. Завдяки вбудованому інтерфейсу ADSL2 +, що підтримує швидкість низхідного потоку до 24 Мбіт / с, бездротового інтерфейсу 802.11g, міжмережевого екрану, QoS і 4-х портовому комутатора, що цей маршрутизатор надає малим офісах і домашнім користувачам зручний і економічний спосіб створення безпечної високошвидкісної мережі з вільним від «вузьких» місць каналом зв `язку до зовнішнього світу.

Доступне високошвидкісне підключення для дому та офісу
Розроблений як доступний високопродуктивний ADSL-маршрутизатор для дому та малого офісу, DSL-2650U/BRU/D забезпечує недороге високопродуктивне Інтернет-з'єднання, а також безпеку і QoS, необхідні користувачам.

Готове провідне і бездротове підключення
DSL-2650U/BRU/D обладнаний бездротовим інтерфейсом 802.11g, що підтримує швидкість з'єднання до 54 Мбіт / с і сумісність з бездротовими пристроями 802.11b в діапазоні частот 2,4 ГГц. Маршрутизатор також оснащений Ethernet-комутатором з 4 портами 10/100 Мбіт / с для підключення робочих станцій. Завдяки цим вбудованим функціям, маршрутизатор є недорогим рішенням і позбавляє від необхідності встановлювати окрему бездротову точку доступу і Ethernet-комутатор. Також пристрій має вбудовану кнопку WPS для простого встановлення бездротового з'єднання. Кнопка ON / OFF дозволяє користувачам вимикати вбудований бездротовий модуль маршрутизатора, коли він не використовується, з метою економії харчування.

Брандмауер і QoS
DSL-2650U/BRU/D забезпечує захист міжмережевим екраном за допомогою перевірки стану пакета SPI і веде журнал роботи хакерських атак типу відмова в обслуговуванні (DoS). Перед передачею даних у внутрішню мережу, SPI перевіряє вміст заголовків всіх вхідних пакетів. Управління доступом здійснюється за допомогою фільтрації пакетів на основі портів і МАС / IP-адрес джерела і приймача. Маршрутизатор підтримує кілька черг пріоритетів. Підтримка QoS забезпечує більш ефективну передачу даних додатків, чутливих до затримок.

Фото D-link DSL-2650U/BRU/D
[ для перегляду вкладень зареєструйтесь ]

Тепер трішки детальніше свої ми словами (відгук про DSL-2650U/BRU/D):
- дуже стильний і дуже білий :)
- 4 порта Lan, 1 USB (файл-сервер або прінт-сервер), Wi-Fi (є кнопка відключення).
- проста настройка.
- швидкість роботи

Підключив одразу 2 ПК через Lan, а ноутбук почепив на бездротовий Wi-Fi (ловить навіть в літній кухні :)). Все завелось з першого разу.

Повністю цим роутером задоволений, якщо є запитання про цей тип пристроїв постараюсь відповісти.

Оновлено 21.01.2016:
Якщо D-link DSL-2650U/BRU/D мигає всіма світлодіодами це проблема несправного блоку живлення WRG15F-120BB 12V 1.35А Ремонт - заміна конденсатора 10мкФ 50В в обв'язці контролера.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline Constantine

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 48
  • Карма: +10/-0
  • Стать: Чоловіча
» D-link DSL-2650U/BRU/D
« Відповідь #1 : 22 Березня 2010, 21:05 »
Taurus, поздравляю с покупкой.
Также являюсь пользователем продукции D-Link (маршрутизатор DIR-320), до сего времени очень доволен.
В меру своих знаний также могу ответить на вопросы интересующихся.

P.S. Firmware поменял? Доступ на Wi-Fi запаролил? ;)


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» D-link DSL-2650U/BRU/D
« Відповідь #2 : 22 Березня 2010, 22:51 »
Constantine, дякую. Ні прошивку ще не заливав нову.
Доступ до Wi-Fi по mac-адресі мережевого адаптера.
Завтра вже більш детальніше розберусь з налаштуваннями, цікавить можливість вставлення флеш-диску в роутер і підключення цього диску як мережевий (хай модем сам туди в ночі скачує файли, по ідеї повинно все працювати ж).

З.І. Люблю D-Link, ніяких з ними проблем не має, вже стільки їх понапідключав, ні одного разу не підвели. Та й коштують помірно.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Constantine

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 48
  • Карма: +10/-0
  • Стать: Чоловіча
» D-link DSL-2650U/BRU/D
« Відповідь #3 : 22 Березня 2010, 23:59 »
Цитувати
Constantine, дякую.
You're welcome.

Цитувати
Завтра вже більш детальніше розберусь з налаштуваннями, цікавить можливість вставлення флеш-диску в роутер і підключення цього диску як мережевий (хай модем сам туди в ночі скачує файли, по ідеї повинно все працювати ж).
Есть возможность подключения любых накопителей с USB-интерфейсом (по крайней мере, так следует из спецификации на устройство), поэтому со скачиванием проблем не должно быть (очень удобная функция, кстати). Главное, разобраться со всеми нюансами настройки.

P.S. Taurus, также советую посмотреть в сторону альтернативных прошивок для твоей модели. Они (альтернативные прошивки) часто расширяют базовый функционал устройства, хоть и лишают фирменной гарантии.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» D-link DSL-2650U/BRU/D
« Відповідь #4 : 23 Березня 2010, 00:10 »
На фото модель з 2 USB портами, мені ж потрапила ревізія з 1, хоча мабуть можна ще один порт розпаяти :D місце там є 100% на платі. Але купив за дуже вигідною ціною, тому ця маленька прикрість нівелюється, та й принтер засох давно :P

Цитувати
P.S. Taurus, также советую посмотреть в сторону альтернативных прошивок для твоей модели. Они (альтернативные прошивки) часто расширяют базовый функционал устройства, хоть и лишают фирменной гарантии.
Стрьомно якось в перший день інші нефірмові прошивки юзати :) А функціоналу мені і так з головою вистачає.

З.І. Кнопка вимкнення вайфаю рулить
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Constantine

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 48
  • Карма: +10/-0
  • Стать: Чоловіча
» D-link DSL-2650U/BRU/D
« Відповідь #5 : 23 Березня 2010, 00:32 »
Цитувати
Стрьомно якось в перший день інші нефірмові прошивки юзати
Я говорю о том, что стоит обратить внимание, а использовать (тем более, в первый день) или нет – Ваше право.

Цитувати
А функціоналу мені і так з головою вистачає.
Сомневаюсь, что за день можно полностью протестировать весь функционал, проверить устройство на стабильность. Хватает, не хватает – лучше, когда есть с чем сравнивать. ;)

Цитувати
З.І. Кнопка вимкнення вайфаю рулить
Провоцирует на ответы типа: " ;D ;D ;D".


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» D-link DSL-2650U/BRU/D
« Відповідь #6 : 23 Березня 2010, 15:53 »
Обновився з версії 1.0 до 1.14.
Із виявлених змін - додалась можливість настройки Keep Alive і пропала підтримка запису на флешку (файли бачить, але записати не можна нічого :( - недостатньо місця пише) буду даунгрейдитись назад, стара прошивка адекватно працювала з флешкою форматованою в Фат32. В настройках Самби з'явилась ще одна флешка, відповідно таки є на платі другий ЮСБ, тільки нерозпаяний. Такі от справи..

Цитувати
Сомневаюсь, что за день можно полностью протестировать весь функционал, проверить устройство на стабильность.
Можна за день-півтора ;) якщо тримає підключення до ребілінга телекомом (24 години), то значить працює стабільно. Заради експерименту висмикнув провід ДСЛ - модем сам підняв з'єднання. Wi-Fi стабільний. Модем холодний. Все гуд. З самбою тільки розібратись, чому не підтримує в новій версії файлову систему.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Constantine

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 48
  • Карма: +10/-0
  • Стать: Чоловіча
» D-link DSL-2650U/BRU/D
« Відповідь #7 : 23 Березня 2010, 21:19 »
Цитувати
Можна за день-півтора
В принципе, профессиональный тестер теоретически может справиться с таким заданием за указанное время. Если Вы к таковым относитесь, то больше вопросов с моей стороны нет.

Цитувати
якщо тримає підключення до ребілінга телекомом (24 години), то значить працює стабільно
Это не является абсолютным признаком стабильности функционирования устройства. Также, как и невысокая температура маршрутизатора.

Цитувати
Wi-Fi стабільний.
Как это было проверено? Какое максимальное количество беспроводных соединений было установлено? Как при этом распределялась скорость между подключениями? На какой максимальной скорости проверялась стабильность работы беспроводных соединений? Такие же вопросы относительно стабильности касаются и варианта беспроводное подключение плюс проводное подключение. Вот и думайте, насколько качественно Вы произвели оценку стабильности. ;)


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» D-link DSL-2650U/BRU/D
« Відповідь #8 : 23 Березня 2010, 21:57 »
Цитата: Constantine
Это не является абсолютным признаком стабильности функционирования устройства. Также, как и невысокая температура маршрутизатора.
Для мене являється :) Якщо за добу не має обриву з вини девайса, то все працює як годинник, телеком сам обриває підключення після 24 годин від початку сеансу, тому стабільність в межах цього терміну для мене є абсолютним показником.

Температура має значення в стабільності пристрою, чим вона нижча тим краще. Особливо влітку. Навіть в порівнянні з моїм попереднім не дуже гарячим D-Link DSL-2500U/BRU/D новий роутер ледве теплий, не кажучи про таку гарячу каку як калісто, яку літом хоч кулером обдувай, бо від цього перегріву працює нестабільно.

Цитата: Constantine
Как это было проверено? Какое максимальное количество беспроводных соединений было установлено? Как при этом распределялась скорость между подключениями? На какой максимальной скорости проверялась стабильность работы беспроводных соединений? Такие же вопросы относительно стабильности касаются и варианта беспроводное подключение плюс проводное подключение. Вот и думайте, насколько качественно Вы произвели оценку стабильности. ;)
На екзамені? :) Таким детальним аналізом мені ніколи займатись. Для моїх потреб досить 1 бездротового підключення, яке стабільне, прогнозоване та з високим рівнем сигналу, а кількість не має значення, тому що максимальне число підключень у мене обмежено до 1 ;) і те фільтрується по MAC адресі.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Constantine

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 48
  • Карма: +10/-0
  • Стать: Чоловіча
» D-link DSL-2650U/BRU/D
« Відповідь #9 : 23 Березня 2010, 22:34 »
Цитувати
Для мене являється
Это субъективно. Надо полагаться на объективные факторы.

Цитувати
стабільність в межах цього терміну для мене є абсолютним показником.
И снова субъективное мнение.

Цитувати
Температура має значення в стабільності пристрою
Кто говорил, что не имеет значения? Я указывал на то, что невысокая температура маршрутизатора не является абсолютным признаком стабильности функционирования устройства. А значение температуры влияет на стабильность работы, тут трудно не согласиться.

Цитувати
чим вона нижча тим краще
В разумных пределах, так как электронные компоненты, входящие в состав изделия, имеют диапазон рабочих температур, которые ограничиваются не только верхним значением, но и нижним.
Ниже в качестве примера указаны стандартные диапазоны рабочих температур электронных компонентов.
C (Commertial) = 0…+70°C
E (Extended) = –40…+125°C
I (Industrial) = –40…+85°C
M (Military) = –55…+125°C
Какой тип применяется в маршрутизаторе, нетрудно догадаться. Так что переохлаждать устройства тоже не стоит.

Цитувати
На екзамені?
Нет, просто интересно.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» D-link DSL-2650U/BRU/D
« Відповідь #10 : 23 Березня 2010, 23:16 »
Цитата: Constantine
Это субъективно. Надо полагаться на объективные факторы.
И снова субъективное мнение.
Я його для себе купував, цілком суб'єктивний підхід до об'єктивних причин вибору, з секундоміром стояти не маю бажання над ним і "препарірувати" його дослідами теж :) І навіть з об'єктивних причин довгостроковий тест стабільності просто неможливий з причин вказаних мною вище (обривання сеансу самим телекомом через 24 години).

Ясний пень, що не до абсолютного мінімуму 8) Ніхто на нього фреонку вішати не збирається ж. "Не гріється" це означає, що температура близька до кімнатної і це є карашо.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Constantine

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 48
  • Карма: +10/-0
  • Стать: Чоловіча
» D-link DSL-2650U/BRU/D
« Відповідь #11 : 24 Березня 2010, 00:11 »
Цитувати
... цілком суб'єктивний підхід до об'єктивних причин вибору
Как мне известно, ветви в форумах создаются для отображения объективной информации, а не чисто субъективных мнений. Если же говорить о чем-то из собственного опыта, то, наверное, неплохо указывать информацию, что она является субъективной либо непроверенной, in my humble opinion.
На мой взгляд, первый пост в данной теме является, можно сказать, образцовым, так как в нем присутствует и выдержка из технической документации, и личное мнение автора.

Цитувати
Ніхто на нього фреонку вішати не збирається ж.
Просто Вы, наверное, ещё не встречали индивидуумов, которые греющиеся устройства в лютые морозы выставляют за окно, а потом недоумевают, почему же эти устройства так плохо работают.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» D-link DSL-2650U/BRU/D
« Відповідь #12 : 24 Березня 2010, 09:32 »
Как мне известно, ветви в форумах создаются для отображения объективной информации, а не чисто субъективных мнений.
Як на мене, то мені важливіша власна думка та відгуки людей (абсолютно суб'єктивний параметр), які самі працювали з даною моделю приладу, а не сухі цифри з "тепличних" офіційних тестів чи оглядів на популярних сайтах, котрі інколи носять замовний характер.
І поки що мої особисті враження від D-link DSL-2650U/BRU/D цілком збігаються з більшістю його власників.

З.І. Після кожного ввого виразу вставляти ІМХО мені ліньки. :)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Constantine

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 48
  • Карма: +10/-0
  • Стать: Чоловіча
» D-link DSL-2650U/BRU/D
« Відповідь #13 : 25 Березня 2010, 00:24 »
Цитувати
пропала підтримка запису на флешку (файли бачить, але записати не можна нічого  - недостатньо місця пише) буду даунгрейдитись назад, стара прошивка адекватно працювала з флешкою форматованою в Фат32.
Taurus, каковы результаты с подключением flash? Интересно, что у Вас получилось.

Цитувати
важливіша власна думка та відгуки людей (абсолютно суб'єктивний параметр)
То есть Вы хотите сказать, что больше доверяете личностям, которые имеют неизвестный уровень подготовки в рассматриваемых вопросах, чем людям, для которых работа в этой отрасли является профессиональной деятельностью? Интересный подход. ;)

Цитувати
"тепличних" офіційних тестів
Качественные тесты включают себе стрессовые ситуации, которые с большинством устройств никогда не случатся, но дают возможность оценить степень отказоустойчивости по тому или иному параметру.

Цитувати
на популярних сайтах
На авторитетных сайтах разрабатываются специальные методики тестирования, а Вы намекаете на то, что они неверны. Вы можете привести в качестве доказательств что-то конкретное?


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» D-link DSL-2650U/BRU/D
« Відповідь #14 : 25 Березня 2010, 10:17 »
З флешем все гуд. Відформатував флеш-диск в формат НТФС, нова версія прошивки якраз стала її підтримувати.

Цитата: Constantine
То есть Вы хотите сказать..
Я уже сказав. Крапка.

Цитата: Constantine
Качественные тесты включают себе стрессовые ситуации, которые с большинством устройств никогда не случатся, но дают возможность оценить степень отказоустойчивости по тому или иному параметру.
Бла-бла-бла :) Давайте мені свій роутер і я його залюбки полию кипятком.

Я довіряю думці незалежних експертів (блондинки не пишуть відгуки про такі речі), які оцінюють девайс по власній волі, на основі власного досвіду, а не по посадовим обов'язкам...

Цитата: Constantine
На авторитетных сайтах разрабатываются специальные методики тестирования, а Вы намекаете на то, что они неверны. Вы можете привести в качестве доказательств что-то конкретное?
По-перше, я нікому нічого не повинен доводити. По-друге, дуже сумнівний результат тестування, наприклад продукції AMD, коли офіційним спонсором порталу виступає Intel. І таких прикладів безліч. І яка може бути об'єктивність, коли тестування проводить 1 людина, котра безперечно має і свої власні брендові уподобання, ось тому більшу довіру викликає  думка всезнаючого ALL, а не гіпотетичного спеціаліста Васі Пупкіна, котрий в більшості випадків "тестування" провів на основі куріння гілки тематичного форуму, де і збираються спеціалісти. І я знаю про, що говорю.

З.І. Тема про конкретну модель роутера. Досить водичку лити. Як Вам відомо люди приходять на форум в пошуку конкретики, а не читання прописних істин і купи оффтопу.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Доставка товарів в Україну Шопінг Остання відповідь25 Січня 2022, 15:51
від Taurus
xx Браузер Opera Software Остання відповідь13 Червня 2024, 12:00
від Taurus
xx Електромобілі в Україні Авто Остання відповідь10 Серпня 2022, 18:18
від Taurus
xx The Grand Tour Телебачення Остання відповідь06 Лютого 2024, 14:00
від Taurus
xx Швейцарія У світі Остання відповідь04 Березня 2024, 12:00
від Taurus
xx Президент США У світі Остання відповідь22 Липня 2024, 12:00
від Taurus
xx Лотерея Green Card Lottery DV USA Українська еміграція Остання відповідь09 Травня 2024, 12:00
від Taurus
xx Русіано головного мозку У світі Остання відповідь03 Жовтня 2023, 18:54
від Taurus
xx Просрали Крим Політика Остання відповідь28 Жовтня 2022, 14:23
від Taurus
xx Не ту країну назвали Гондурасом Курилка Остання відповідь26 Квітня 2024, 12:00
від Taurus