Погода в Тальному Прогноз погоди +18 °C Сонячно Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 53.94 А-95: 56.23 ДП: 52.91 Газ: 26.77

Автор Тема: Чим живе Тальне?  (Прочитано 16443 раз)

0 Користувач і 1 Гість переглядають цю тему.

Offline Will-o-the-wisp

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Карма: +0/-1
» Чим живе Тальне?
« Відповідь #30 : 05 Січня 2012, 21:54 »
Та хіба воно живе? З таким форумом воно мертвіше мертвого! Мені, наприклад, треба терміново знайти можливість зйому квартири подобово! В інеті немає лінків на відповідну інфу! Бажаючим відвідати місто пропонується лише "мегазірковий" готель "Гірський Тікич" за нечувано завищеними цінами! (Наприклад, у Чернівцях, цьому "українському Парижі", квартира з усіма можливими вигодами всього 150 юашів!)
Думав, зайти на форум, створити тему може, вдасться орендувати помешкання. А тут панує формалізм і профанація! Ніби на базарі: 1 тема коштує 50 постів!
Що робити тим, хто хоче приїхати, пізнати місто, але не має бажання переплачувати за житло? Правильно! Їхати у Чернівці, бо на просторах цього порталу не можливо знайти співчуття вільним фланерам!


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Чим живе Тальне?
« Відповідь #31 : 06 Січня 2012, 03:10 »
Без істерик.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Чим живе Тальне?
« Відповідь #32 : 06 Січня 2012, 11:40 »
Шановний Will-o-the-wisp.
Не бачу жодний передумов до подібного Butthurtа. В чужий монастир, як кажуть, з своїм уставом не ходять. Ваші проблеми нікого не цікавлять і ніхто, крім Вас, вирішувати їх не буде. З сторони форуму було зроблено крок Вам назустріч. З Вашої ж сторони полився словесний понос змішаний з тоннами шлакоблоків.
Я розумію, що халяву дуже люблять всі...Але Вам тут ніхто нічого не обіцяв. І ніхто Вас сюди насильно не тягнув. Якщо ж Ви тут є- будьте добрі слідувати правилам. Спеціально для Вас правила міняти ніхто не збирається. І немає жодної різниці хто Ви: чи псевдо-науковець з сумнівними моральними та етичними якостями чи принцеса Діана.
Спойлер - Заголовок
Для перегляду потрібно 10 повідомлень. У вас 0 повідомлень. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся


Offline Will-o-the-wisp

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Карма: +0/-1
» Чим живе Тальне?
« Відповідь #33 : 06 Січня 2012, 18:36 »
Вельмишановна Фатальна Лялько!
Фрустрацією під назвою "Нездійснена поїздка до Тального" я не страждаю. На особисті образи також не переходив (на відміну від Вас). Форуми креативуються для того, аби відвідувачі отримали відповіді на свої питання. Говорячи Вашою мовою - шукають оптимальної реалізації свого гештальту. Хіба не для цього створюється таке собі коло напіванонімних он-лайн розмовників? Тож я говорив виключно (НАГОЛОШУЮ) про організацію форуму, не звинувачуючи нікого конкретного.
Ви ж починаєте з усіляких кліше зі сфери психологічно-приказково-наставних дефініціальних речень. Люди нездатні самі вирішувати свої проблеми. Вони здійснюють то або за допомогою кешу, або допомоги людей. А вирази про вінігред з поносу і шлакоблоків наштовхує на думки про якийсь із Вашиш страшних завершених циклообразів!
Ви віднесли мене до кагорти псевдо-науковців, нічого не знаючи про мене, звинуватили у профанації та безпринципності. При цьому, навіть не маєте уявлення про те, хто я і які якості притаманні. Я ж не говорив про непрофесіоналізм організаторів форуму, а зазначив те, що то недолуго, як на мене.
Щодо халяви. Це взагалі до чого? Не розумію...Бажання зекономити відноситься до халявства? Реально оцінюйте речі: Тальне і 230 грн за добу! Де логіка?
Зі святом!


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Чим живе Тальне?
« Відповідь #34 : 07 Січня 2012, 11:34 »
Я ціню ті пару годин потрачених Вами, щоб написати попередній пост. Лещу себе надією, що Ви перерили чимало довідників+ "погуглили і все-таки трохи розвинулись духовно..але, пам'ятайте, рідний район завжди вилізе на поверхню..
А тепер по суті, ще раз:

1) На рахунок халяви. Під халявою я мала на увазі Ваші нічим не обгрунтовані наїзди на кшталт(утрирую) "Я тут такий зайшов, а тут нехороші дядьки не хочуть змінювати правил заради мене". Ви нічим від інших не відрізняєтесь. Є правила. Ви повинні їх дотримуватись. Крапка. Це навіть не обговорюється.

2) "навіть не маєте уявлення про те, хто я і які якості притаманні"- свої моральні якості і відверте нахабство Ви показали відразу. Пізно махати кулаками.

3)На цьому етапі прошу Вас сконцентруватись і осилити тези:
- Зайшовши сюди, Ви автоматично приймаєте правила і зобов'язані їх виконувати, незалежно від Ваших бажань.
- Вас тут ніхто не тримає і ніхто Вас сюди насильно не тягнув. Сайт Вам більше потрібен ніж Ви йому, як би це не кумедно звучало і це факт.
- Ваші проблеми то є Ваші проблеми і НІХТО тут не буде за Вас їх вирішувати. З боку форуму було зроблено все, щоб Вам допомогти.
- Приватний сайт не має жодного відношення ні до готелю в Тальному ні до його ціни, тому Ваші нарікання змішанні з обвинуваченнями до сайту не мають під собою жодного логічного підґрунтя.
- Вам зробили послугу- допомогли в створенні теми. Ви ж відразу почали кидатись тут понтами, що характеризує Вас як не зовсім адекватну людину з певними олігофренічними нахилами.(без образ)
- І наостанок. Цей форум/сайт/портал(як бажаєте) а також правила є результатом особистої роботи та затрачених зусиль адміна, і тому ваші попередні "побажання" в подібних тонах є образами в адресу конкретної людини, хочете Ви цього чи ні.

Ну і останнє, порада(хоч Ви її і не заслуговуєте :) ).
Для перегляду потрібно 15 повідомлень. У вас 0 повідомлень. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся


Offline Will-o-the-wisp

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Карма: +0/-1
» Чим живе Тальне?
« Відповідь #35 : 07 Січня 2012, 18:14 »
Хм...Не бачу сенсу продовжувати з Вами переписку. Цей діалог яскраво засвідчує апріорі упереджене ставлення до мене. Вся розмова нагадує вираз про непорозуміння: "Я Вам про лисого, а Ви мені про гребінця!". А наратив, який Ви так скурпульозно складали тпрохи більше 12 годин, засвідчує, що Ви переходите на особисте, навіть не намагаючись зрозуміти суті-сенсу-смислу сказаного-написаного.
І після цього, Ви говоритимете про те, що я засмічую форум?! Про мої якості і те інше. Аби захистити форум власне від Вас я не буду продовжувати писати відповіді на Ваші меседжі!
Всього найкращого


Offline Fatal Doll

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1304
  • Карма: +87/-5
  • Стать: Жіноча
» Чим живе Тальне?
« Відповідь #36 : 07 Січня 2012, 23:12 »
Кращого Ви не заслужили.
Бувайте.


Offline Stepan

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 61
  • Карма: +6/-0
» Чим живе Тальне?
« Відповідь #37 : 10 Січня 2012, 13:55 »
а навіщо вам така  кількість церков?



На мою думку, саме в церкві відбувається найактивніше життя


Offline Stepan

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 61
  • Карма: +6/-0
» Чим живе Тальне?
« Відповідь #38 : 10 Січня 2012, 13:58 »
Ну з того що я знаю - ще працює КХП (і я тут працюю :) ). Церкви для контролю людей (як завжди моя параноїдальна особистість дає про себе знати). Порядок у Тальному? О_о що це?
//Питання віри в Бога – воно залежить тільки від Вас:До чого контроль-Хто Вас тягне до церкви


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Чим живе Тальне?
« Відповідь #39 : 11 Січня 2012, 13:50 »
Якщо довго навязувати, то віра і справді починає приходити до багатьох.
Контроль - найперша функція церкви. Чому наші політики різко в церкву почали ходити? Ставлять себе для прикладу. За ними і люди тягнуться.
Весело спостерігати за протистоянням київського і московського патріархатів. Звичайна боротьба за владу і гроші. Бо, якщо не боротись, то доведеться їздити не на "православних мерседесах", а на "тавріях від лукавого".
І, якщо політиці я готовий "пробачити" навіть вбивство заради влади, то церкві навіть таке протистояння не можу. Бо вона прикривається Його імям заради збагачення. І так всю історію. Тільки в середньовіччі було більш розкуто, бо не було ще толком демократії. Зараз доводиться плести інтриги.

to Fatall Doll, Will-o-the-wisp: /cast popcorn
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Stepan

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 61
  • Карма: +6/-0
» Чим живе Тальне?
« Відповідь #40 : 11 Січня 2012, 18:47 »
Якщо довго навязувати, то віра і справді починає приходити до багатьох.
Контроль - найперша функція церкви. Чому наші політики різко в церкву почали ходити? Ставлять себе для прикладу. За ними і люди тягнуться.
Весело спостерігати за протистоянням київського і московського патріархатів. Звичайна боротьба за владу і гроші. Бо, якщо не боротись, то доведеться їздити не на "православних мерседесах", а на "тавріях від лукавого".
І, якщо політиці я готовий "пробачити" навіть вбивство заради влади, то церкві навіть таке протистояння не можу. Бо вона прикривається Його імям заради збагачення. І так всю історію. Тільки в середньовіччі було більш розкуто, бо не було ще толком демократії. Зараз доводиться плести інтриги.

to Fatall Doll, Will-o-the-wisp: /cast popcorn
Я не навязую, висловлюю свою думку з одного боку, треба вміти аналізувати помилки чи недобрі вчинки як власні, так і наших ближніх. Буває, що конструктивний аналіз, навіть обговорення може допомогти людині навчитися «на чужих помилках». І іншого боку, так легко є впасти в деструктивне осудження, висміювання, витворення недоброї слави про когось через викривання певних недоліків іншої людини. Тому треба бути дуже обережним, зважати на місце, час і особи, щоби з такого обговорення чи аналізу не було духовної шкоди ані для Вас, ані для Ваших співрозмовників, памятаючи про те,що цей форум переглядає багато людей.


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Чим живе Тальне?
« Відповідь #41 : 12 Січня 2012, 04:52 »
Шкоди від висміювання я не боюсь. Ба, навіть користь бачу. Саме дякуючи цьому іноді люди виправлялись.
І до конструктивного діалогу готовий. Тільки аргументів серйозних не бачу. Зазвичай на мої вказівки про заполітизованість і стяжання церкви або ніхто не реагує, або відповідають щось на кшталт "не судіть, та не судимі будете...", або "Бог кожного нагородить по заслугам". А я це за аргументи не вважаю. Для мене це непрямий доказ того, що Бога придумали одні, щоб інші слухались і нічого поганого не робили.


2Will-o-the-wisp:
Кімнату, чи навіть будинок зняти в Тальному не проблема. І коштуватиме це явно дешевше ніж готель. Але на форумі, як і в інтернеті в цілому шанс знайти інформацію по цьому питанню - нульовий. Хоча на форумі таки вищий - може бути хтось знає когось, хто здає.
Приблизно уяви, скільки користувачів інтернету у місті з близько 14 тисячами жителів. А тепер приблизно, скільки з них здає квартиру?
Простіше шукати по оголошеннях на парканах, або в районних газетах.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Stepan

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 61
  • Карма: +6/-0
» Чим живе Тальне?
« Відповідь #42 : 12 Січня 2012, 11:39 »

Весело спостерігати за протистоянням київського і московського патріархатів. Звичайна боротьба за владу і гроші. Бо, якщо не боротись, то доведеться їздити не на "православних мерседесах", а на "тавріях від лукавого".
І, якщо політиці я готовий "пробачити" навіть вбивство заради влади, то церкві навіть таке протистояння не можу. Бо вона прикривається Його імям заради збагачення. І так всю історію. Тільки в середньовіччі було більш розкуто, бо не було ще толком демократії. Зараз доводиться плести інтриги.

Я думаю що так,протистоянням київського і московського патріархатів. Звичайна боротьба за владу і гроші.і навіть це обєднання потрібне всім нам.Умова одна потрібно повернути віровчення і традиції Київської Церкви цебто до 1596 року,саме тоді Київська і Галицька митрополії були єдиними.На рівні Церквов ведеться богословський діалог,деякі зміни вже є,але залишається ще багато невирішених питань,і саме це впливає на обєднання Церков в Україні.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Чим живе Тальне?
« Відповідь #43 : 28 Серпня 2012, 15:12 »
В Тальному далі процвітає засилля політичних білбордів одного плану.
Сьогодні побачив пару однакових банерів з конячками (напевно конячками) і фразою що хтось щось будує, якраз символічно, бо біля малого базарчику несамовито несло лайном, як з конюшні стайні.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Сомалієць

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1550
  • Карма: +69/-0
  • Стать: Чоловіча
» Чим живе Тальне?
« Відповідь #44 : 29 Серпня 2012, 13:10 »
В Тальному далі процвітає засилля політичних білбордів одного плану.
Сьогодні побачив пару однакових банерів з конячками (напевно конячками) і фразою що хтось щось будує, якраз символічно, бо біля малого базарчику несамовито несло лайном, як з конюшні стайні.

ти глибоко помиляєшся! це несло стабільністю і покращанням!  :fail:


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Office - Word & Excel Software Остання відповідь11 Січня 2021, 11:10
від Taurus
xx Петро Порошенко Політика Остання відповідь08 Листопада 2022, 12:11
від Taurus
xx PayPal в Україні Інші IT теми Остання відповідь17 Березня 2022, 21:47
від Taurus
xx Український спорт Спорт Остання відповідь30 Липня 2023, 16:32
від Taurus
xx Яка музика зараз грає? Музика Остання відповідь08 Березня 2024, 15:26
від roman m-ua
xx Укрзалізниця Україна Остання відповідь26 Липня 2023, 11:01
від Taurus
xx Українська корупція Політика Остання відповідь14 Вересня 2023, 17:05
від Taurus
xx Націоналізація ПриватБанку Економіка Остання відповідь18 Листопада 2023, 22:31
від Taurus
xx Китай У світі Остання відповідь23 Квітня 2023, 21:08
від Taurus
xx Верстати та інструменти Дім Остання відповідь28 Червня 2023, 20:08
від stihl