Погода в Тальному Прогноз погоди +18 °C Сонячно Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 53.94 А-95: 56.23 ДП: 52.91 Газ: 26.77

Автор Тема: Windows 7  (Прочитано 7485 раз)

0 Користувач і 1 Гість переглядають цю тему.

Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Windows 7
« Відповідь #30 : 10 Березня 2013, 00:44 »
Тут згадав, що в мене інтерфейс на 7кі класичний, з 98 (крім таблички в меню Пуск, яку хіба що стороніми програмами можна привести до цивілізованого вигляду). Оце я розумію сила звички і ностальгія.
Комбінації класичні залишились. Win+R ->cmd->Enter. І від ХР не відрізнити :)
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Windows 7
« Відповідь #31 : 10 Березня 2013, 14:33 »
Старий клавішнік ти  :)

Нє, ну 98 стайл це уже перебор, він мене завжди напрягав, очам немає де відпочити із-за сірих рамок.
Для мене ідеально це квадрат Малевіча на робочому столі і повністю прозорі вікна без кольору, чим 7 може похвалитись, бо в XP єдина для мене вдала тема була Royale з медіа версії XP і знову ж таки чорний робочий стіл.
Спойлер - Заголовок
Ще згадую в XP зменшував кнопки закривання вікна і ширину прокрутки, для економії місця :)

А олдскульний інтерфейс тримаю в Total і AkelPad, де чорний фон і салатовий текст, як в старі добрі часи.
Це реально зручно і не фігачить по очам в ночі.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Windows 7
« Відповідь #32 : 11 Березня 2013, 21:00 »
98 мене не напрягає, бо сірий колір не так напружує очі, як білий. І самих сірих елементів дуже мало, порівняно з іншими.
А Малевич мене починає напрягати одразу, як тільки його ставлю. Саме через великий контраст між чорним квадратом і іншими, яскравими елементами. А особливо коли переключаєшся на оперу з білосніжним сайтом :)
Хоча, якщо посидіти трішки з усім софтом, втч з Оперою, то можна було б трішки їх затемнити. Думаю, було б непогано. Але лінь.
На робочому столі заставки немає. Класичний синенький екран. (В ХР так просидів більше 8 років, в тому числі на роботах. І в 7кі те саме).
До речі, в цьому ділі я не консерватор. 98 мені подобається за те, що в ній мені просто все добре видно. І крім того, люблю стандартні інтерфейси, бо в них легше знайти все необхідне. Особливо, якщо за ПК сидить ще хтось крім тебе, і на робочому столі починається безлад. Той же вінамп, якщо приходиш до когось за комп, і доводиться мишкою шукати кнопки - починається справжня гра в відгадайку. А панель управління бачили в різних Звєрях і інших? Та там же поки знайдеш налаштування принтерів - можна забути, що хотів налаштовувати. Добре, що хоч деякі налаштування можу зробити з командної стрічки.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Windows 7
« Відповідь #33 : 11 Березня 2013, 23:00 »
На новому моніторі (ти ж знаєш який :) ) реально стало забагато світла на сайтах, тому оперу не розвертаю на весь екран, а роблю вікно по центру 1200 пікселів (так і читати зручніше - не треба головою вертіти, і ще щось корисне влазить, вікно аськи наприклад поміщається спокійно чи плеер), щоб по бокам був малевіч з іконками.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline murko

  • Бувалий
  • ***
  • Повідомлень: 346
  • Карма: +21/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Файна моя Юкрайна!!!
» Windows 7
« Відповідь #34 : 12 Березня 2013, 00:56 »
а в мене на роб столі завжди заставка (поле чи квіти якісь там... заспокоює  :))... і срібний стиль ХР

Доречі як ви ставитесь до ярликів на роб столі? У иене наприклад десь біля 15 для норм роботи (проте іноді під час інтенсивної роботи пів роб столу завалюю то капець тоді звалище якесь а не роб стіл), а мій брат взагалі нетерпить щоб щось було на роб столі... і коли я сідаю за його 23 дюймовий монік і бачу там чисте футбольне поле у мене іноді трапляється напад паніки  :)
Слава Україні!!!


Offline VirusW

  • Де тут над авкою підпис поставити?
  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 709
  • Карма: +52/-4
  • Стать: Чоловіча
  • Одиноко одинокий одиночка
» Windows 7
« Відповідь #35 : 12 Березня 2013, 12:49 »
До ярликів - нормально.
Гірше, коли це не ярлики, а файли. Особливо, коли людина зве мене, бо в неї компютер тормозить, а про 1ГБ офісних файлів чомусь не задумується. Робочий стіл придумали для найшвидшого доступу до найчастіше використовуваних програм. 7ка працює нормально при такому (або просто не помічаємо, що тормозить, бо якщо вона стоїть, то ОЗУ, зазвичай, багато. А от ХР починає здорово тормозити. Можливо трішки різні алгоритми, бо в ХР навіть 2 ГБ ОЗУ не рятують ситуацію.
Боже, зроби так, щоб українську мову так само пригнічували, як "пригнічують" російську.


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Windows 7
« Відповідь #36 : 12 Березня 2013, 21:05 »
Головне щоб не було архівів, файлів, папок на робочому столі, а 10-30 іконок це нормально.
А то всякого набачився: і фільми качають на робочий стіл і архіви розпаковують.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Windows 7
« Відповідь #37 : 14 Січня 2020, 15:19 »
Усе. Із 14 січня 2020 року закінчилась офіційна підтримка Windows 7. Завершилась 10-річна епоха для ОС, яка продовжить працювати і далі, але уже без оновлень і інших непотрібних звичайним піратам користувачам речей типу технічної підтримки.

До речі, на Steam якась аномалія зі статистикою використання Windows 7 у грудні 2019 року:

Windows .................... 96.86% ............ +0.58%
Windows 10 64 bit ..... 61.09% ............ -13.14%
Windows 7 64 bit ....... 33.04% ........... +14.57%
...
OSX ............................. 2.47% ..............  -0.45%
Linux ........................... 0.67% ............... -0.14%

Виходить, що відсоток користувачів на Windows 7 зріс за місяць майже на 15% ??? На випиляній Windows XP уже стільки не сиділо, щоб так колихнути розподіл.
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Чим живе Тальне? Тальне - наше місто Остання відповідь14 Червня 2023, 16:08
від Taurus
xx Потік підсвідомості Оффтоп Остання відповідь18 Квітня 2024, 12:00
від Taurus
xx КНДР У світі Остання відповідь12 Вересня 2023, 10:41
від Taurus
xx Безвізовий режим з ЄС Туризм і подорожі Остання відповідь14 Червня 2023, 17:23
від Taurus
xx Компанія Microsoft Інші IT теми Остання відповідь23 Червня 2021, 17:47
від Taurus
xx Європейські дороги Авто Остання відповідь22 Січня 2022, 20:02
від Taurus
xx Компанія Intel Інші IT теми Остання відповідь25 Березня 2024, 12:00
від Taurus
xx Чисто ФЛУД Оффтоп Остання відповідь08 Жовтня 2023, 18:54
від Taurus
xx Windows 11 Software Остання відповідь01 Липня 2023, 15:59
від Taurus
xx Криптовалюта й інші віртуальні цінності Економіка Остання відповідь14 Червня 2022, 15:01
від Taurus