Погода в Тальному Прогноз погоди +18 °C Сонячно Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 53.94 А-95: 56.23 ДП: 52.91 Газ: 26.77

Автор Тема: Політичні зміни  (Прочитано 10952 раз)

0 Користувач і 1 Гість переглядають цю тему.

Offline Andriy

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 15
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
Політичні зміни
« : 27 Березня 2009, 19:55 »
"....Якби ви мали змогу, щоб ви змінили в своєму рідному місті?...."
Ви впевнені,що Ви б щось змінили?

Тема розділена модератором


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline patriot

  • Камрад
  • Користувач
  • *******
  • Повідомлень: 95
  • Карма: +9/-0
  • Стать: Чоловіча
» Політичні зміни
« Відповідь #1 : 27 Березня 2009, 20:10 »
Андрію, звісно впевнений! Бо для цього тре мати бажання... А якшо нема бажання, то i вiагра не допоможе :).  А якшо нема нi бажання, нi можливостей, то навiшо отримувати чималу зарплату посадiвця?


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Політичні зміни
« Відповідь #2 : 27 Березня 2009, 20:31 »
Андрій ми і змінюємо 8) можливо це не так помітно, але зміни відбуваються.
Принаймі місто Тальне вже є в пошукових системах Інтернету, саме як назва міста, а не як закінчення російського слова "осТальное"...

Також фото нашого чудового містечка також можуть вільно переглянути на галереї Тального.

Ось ці малі зміни, незначні але впевнені кроки до популяризації міста, а отже збільшення його добробуту. І це все робиться за власний рахунок, без підтримки (будь-якої, навіть інформаційної) міської влади... Ось перша теза: почніть зміни з себе! Не чекайте, що Вам зобов"язані щось робити.

І відповідаючи на Ваше питання: Ми впевнені, що ми б щось змінили, а от Ви чекаєте...
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Andriy

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 15
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
» Політичні зміни
« Відповідь #3 : 27 Березня 2009, 20:36 »
 :) Гарна відповідь! Тоді ... мені потрібна порада
Я шукаю людей,чи людину,яка:

1.Національно-свідома

2.Розумна і амбітна,але дісциплінована

3.Яка б могла очолити районний осередок і займатись партійною діяльністю

Ви б могли порадити??


Offline patriot

  • Камрад
  • Користувач
  • *******
  • Повідомлень: 95
  • Карма: +9/-0
  • Стать: Чоловіча
» Політичні зміни
« Відповідь #4 : 27 Березня 2009, 20:46 »
Можу порадити, це В.М. Чорновіл. Але нажаль його вже нема... Саме партійна діяльність призвела і до цього. Якби не політика, а інший вид діяльності, то з його рисами(шо ви перечислили) він міг би зробити для України значно більше. Тому що, не ті люди шо в партіях і на телеекранах будують нашу державу... Вибачаюсь, якшо Вас образив, але це реальність... А яку партію Ви представляєте? 


Offline Andriy

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 15
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
» Політичні зміни
« Відповідь #5 : 27 Березня 2009, 20:51 »
 УРП "Собор" Черкаська обласна організація.Наскільки мені відомо-на даний час у Тальнівському районі немає нашого осередку,тому і шукаю цікавих людей,і за допомогою інтернету також.


Offline patriot

  • Камрад
  • Користувач
  • *******
  • Повідомлень: 95
  • Карма: +9/-0
  • Стать: Чоловіча
» Політичні зміни
« Відповідь #6 : 27 Березня 2009, 21:01 »
Я від щирого серця бажаю Вам успіхів у пошуку таких людей, їх мало. Та й ті, які були окрилені духом демократичних змін 2004 вже багато в чому розчарувались... 


Offline Andriy

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 15
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
» Політичні зміни
« Відповідь #7 : 27 Березня 2009, 21:10 »
Дякую.А пропозиції є? ;)


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Політичні зміни
« Відповідь #8 : 27 Березня 2009, 21:16 »
Адмістратор цілком підпадає під ваш опис, але от на рахунок партійної дисципліни :'(
Сподіваюсь, що бачаючі найдуться, проте, як сказав patriot, в Тальному небагато тих хто знов повірить.
Дякую.А пропозиції є? ;)
Інвестуєте гроші в ремонт доріг, що за кризової ситуації буде цілком позитивно, та й передвиборні обіцянки краще підтверджувати реальними справами ;)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline patriot

  • Камрад
  • Користувач
  • *******
  • Повідомлень: 95
  • Карма: +9/-0
  • Стать: Чоловіча
» Політичні зміни
« Відповідь #9 : 27 Березня 2009, 21:35 »
Пропозицій, на жаль, немає.... Тому що, особисто я не бачу доцільності в даний час приймати участь в тій чи іншій партії... Я, як громадянин своєї держави, не можу бути аполітичним, але приймати в цьому участь... Не буду стверджувати, я не знайомий з Вашою партією, але в більшості випадків(в Україні) партія-це клуб по інтересах, де розігрується свої інтереси... На жаль, в Україні все робиться(втч політика) за гроші і для грошей.... А по-друге, я думаю, для успіху партії потрібні люди, які чогось уже досягли-керівники підприємств, громадських організацій, які не словом а ділом довели свої риси і можливості. Я впевнений, так думають всі мої знайомі...  Я ж бажаю Вам і Вашій партії не повторити помилок ні Ющенка, ні Тимошенко... А також щоб не вийшло так як в Хмельницького-підійняв народ, але не сформував мети, і в Мазепи-сформував мету, але не зміг підняти народ... Можливо тоді Вам не доведеться шукати соратників, вони самі до Вас приходитимуть...


Offline Andriy

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 15
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
» Політичні зміни
« Відповідь #10 : 28 Березня 2009, 19:30 »
Дякую за підтримку! :)

Грошей немає,це питання може когось і хвилює серед Вас,але не мене.Тому й інвестувати нічого.До речі ,Ви самі повинні вирішувати питання доріг у місті-це виключна компетенція мера та міськради,а щоб якось вплинути на це ,Ви повинні пройти в депутати або стати мером.В ціх питаннях ми можемо допомогти,але знову ж таки повторю-грошей немає.

 Стосовно клубу за інтересами....-щось коли я спілкувався з головою партії,я цього не помітив і не відчув.
Не ставте мене в один ряд з іншими,Ви не знаєте що я за людина,які в мене життеві принципи,ідеали.В Черкасах я зміг переконати своїх друзів і знайомих ,і тепер можу сказати,що це "dream team"(якщо я не забув ін.яз.  ;)  ).Осередків немає в Тальнівському,Шполянському,Драбівському,Чорнобаївському районах,але це лише питання часу.Я шукаю порядних людей  і думаю,що знайду.Тому і прошу допомоги.Буде потрібно приїхати і поговорити особисто-приїду.



Offline patriot

  • Камрад
  • Користувач
  • *******
  • Повідомлень: 95
  • Карма: +9/-0
  • Стать: Чоловіча
» Політичні зміни
« Відповідь #11 : 29 Березня 2009, 16:11 »
Андрію, те що я писав, не стосується прямо Вас, чи Вашої партії, оскільки ми з Вами і вчинками Вашої партії не знайомі.  Але, на вашу думку, ми можемо таке сказати про Партію Регіонів, Єдиний центр, БЮТ,СПУ?  Думаю що так... Але саме гірше те, що всі думають, що вони (депутати) у всьому винні, у всіх їх бідах... По великому рахунку, те що твориться у верховній раді, в тій чи іншій мірі присутнє і в облрадах і в райрадах.... І там працюють наші з Вами знайомі(як правило, далеко не найкращі спеціалісти  :)), люди яких ми вибирали.... Звісно це безладдя має зовсім інший маштаб... І в нашому містечку те саме, керівники і депутати підлаштовуються під вигідну їм політичну ситуацію... 
Зрозумійте мене правильно, я не маю на меті Вас дискредитувати, чи щось таке, оскільки ми займаємо одинаково державницьку позицію це по-перше, а по-друге - ми ж не "стороннікі" Наталії Вітренко :)  Давайте будемо вести нормальну дискусію, і називати речі своїми речами :). От Ви кажете, що не замітили нічого такого в керівника партії-вірю, але "королю" робить репутація його свита. Ви не можете бути впевненим за всіх.... Я пам"ятаю виборчий процес 2004, як так скоро "кучмісти" стали активними "ношоукраїнцями"... Це все що-гроші... На жаль, в нас не США, де можливі демократичні процеси, щоб тримати на контролі місцеву владу. До громадянського суспільства нам ой як ще далеко... А причина в чому-в нас, в українцях, виборцях...в нашому менталітеті.. Зівісно, позитивні зміни є, але вони відбуваються вкрай повільно... Не буду продовжувати на цю тему, бо Ви самі все чудово розумієте...  Хотілось би почути Вашу думку на наступні тези: 1) В нас люди темні(не кажу що всі, а основна маса), відповідно здоровою логікою і нормальною дискусією їх голоси не завоюєш. 2) Мало в нас людей, які б працювали лише за ідею. Як Ви зможете конкурувати з "грошовитими партіями". 3) Особисто я бачу один вихід партії, яка бажає щось змінити в цій країні: сформувати патріотичні партійні осередки на місцях (чим Ви зараз і займаєтесь); ну крути не крути а без грошей нікуди - віднайти гроші(не обов"язково брати їх у дядька-олігарха, якшо партія буде сформована з людей за якими ідея, а не меркантильні інтереси, то я думаю вони не збідніють, якшо трохи пожертвують...); використати гроші як невід"ємний засіб приходу до влади; поетапні і далекоглядні реформи... 


Offline Andriy

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 15
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
» Політичні зміни
« Відповідь #12 : 30 Березня 2009, 10:30 »
З пунктом 1-згоден.Дуже важко формувати суспільну думку,особливо на місцевому рівні.Найкращий вихід(на мою думку-знайти авторитетних людей,бо іноді "бабка на базарі зможе краще агітувати(сама того не підозрюючи) ніж оратори з трибун").
п.2 Стосовно грошей.....Питання досить важке.Є проблема,якщо хтось вкладає в партію гроші,що він буде робити,коли пройдуть вибори?Захоче не тільки повернути,але ще й мати зиск.Тому підходити до цього питання потрібно дуже виважено.Я не маю права разповідати хто хотів би стати "спонсором" по интернету,тільки якщо зустрінемось,точніше -коли зустрінемось.
До того ж ,є певна категорія людей,які вже досягли певного становища в житті(навіть намагались закріпитись у "середньому класі"),але "тяги до грошей",до накопичення в безмежних ....в них немає.Якщо людина є ЛЮДИНОЮ(з високо-моральними якостями)-то вона нею і залишиться,заробляючи і 500 грн і 10000$ і більше.
І ще одне-вважаю,що місцеві осередки повинні діяти самостійно "без кураторів"(бо в нас в Черкасах за майже всі політичні сили вирішують кияни)


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Політичні зміни
« Відповідь #13 : 30 Березня 2009, 20:33 »
Андрію, з вашого останнього посту чітко слідує меседж - грошей немає і, напевне не буде. Скажу відверто, ставати під чиїсь знамена без матеріального інтересу люди з провінції не будуть - життя таке. Український електорат так чи інакше продає свій виборний голос, хто за гроші, хто за обіцянки - іншого не пропонують. І якщо віддавати голос за ідею, то принаймі за переможну партію, котра зможе прийти до влади та намагатиметься спробувати втілити в життя волевиявлення свого виборця. Кажу це не стосовно вашої партії, а взагалі - в теорії.

Ви кажете що люди повині діяти самостійно через осередки? Наявність самосвідомості та ідей у людини не означає автоматичну приналежність до конкретної політичної сили, я б навіть сказав, що це взаємовиключні речі. "Керована анархія" побудована на національній ідеї, це та модель розвитку України, що симпатизує особисто мені, модель, яка цілком виключає участь політичних сил в управліні, "сил", котрі паразитують на нашому народі. Українцям потрібна влада, яка базується на спеціалістах та ефективних управлінцях, що тихо і без галасу роблять свою роботу, а не "голосистих" політичних бонзах. Народ не повинен задумуватись про наявність влади, взагалі. Цього я нажаль у програмі "Собору" не прочитав, є тільки чергові заклики до об"єднання політичних сил (ну скільки ж можна?) та намагання вести двовекторну (дежавю?) зовнішню політику.

От якось так я це бачу 8)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Andriy

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 15
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
» Політичні зміни
« Відповідь #14 : 31 Березня 2009, 11:25 »
Думка цікава......Є кілька питань:
1.Яку партію вважати переможцем?УРП"Собор" завжди представлена в ВР(Матвієнко,Бондар) .На даний час 5 заступників міністрів(по-перше МОН,Культури і т.і.)Коли виникло в Черкасах питання стосовно закриття(оптимізації шкіл) ми звертались і нам допомогали.
2.Матвієнко якраз працює "без галасу" та піару(скажу відверто це питання теж зараз обговорюється,бо більшість політсил займаються ВИКЛЮЧНО пиаром з телеканалів ,а у нас цього майже немає-зате є результат,а це краще(одні з кращіх осередків в Криму та Севастополі зокрема),хоча і без публічності важкувато).Питання відкрите.
3.В любій політичні програмі чітко написано-втілити в життя програму цієї сили можливо тільки шляхом проходження у владу і втілення програмних засад.Питання-хто на Вашу думку і що,буде втілювати в Тальному?Може Вам самім це потрібно зробити?Я ж не займаюсь виключно агітацією за свою політичну силу,в мене багато друзів серед інших партій.Приклад на Черкаському форумі є "Товариство поорядних людей",вчора зустрічались і обговорювали ситуацію в місті.Підтримати чесних людей- я "за".


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Право на доступ до Інтернету Інші IT теми Остання відповідь09 Вересня 2020, 17:13
від Taurus
xx Мораторій на продаж землі Політика Остання відповідь08 Липня 2020, 19:17
від Taurus
xx Windows 10 Software Остання відповідь27 Вересня 2021, 23:12
від Taurus
xx Національний банк України Економіка Остання відповідь12 Червня 2023, 13:46
від Taurus
xx Доставка товарів в Україну Шопінг Остання відповідь25 Січня 2022, 15:51
від Taurus
xx Просрали Крим Політика Остання відповідь28 Жовтня 2022, 14:23
від Taurus
xx Нашестя мігрантів до Європи У світі Остання відповідь17 Жовтня 2023, 14:14
від Taurus
xx Електромобілі в Україні Авто Остання відповідь10 Серпня 2022, 18:18
від Taurus
xx Антивіруси Software Остання відповідь19 Березня 2022, 14:26
від Taurus
xx Чисто ФЛУД Оффтоп Остання відповідь08 Жовтня 2023, 18:54
від Taurus