Погода в Тальному Прогноз погоди +18 °C Сонячно Курси валютUSD: 25.14 ▼ -0.09 EUR: 27.75 ▼ -0.19 RUB: 0.38 ▲ 0 Ціни на пальнеА-92: 53.94 А-95: 56.23 ДП: 52.91 Газ: 26.77

Автор Тема: Відповідає адміністратор  (Прочитано 16024 раз)

0 Користувач і 1 Гість переглядають цю тему.

Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
Відповідає адміністратор
« : 21 Грудня 2008, 09:54 »
Отож, відповідаю на всі ваші запитання:

Чому я не можу увійти на Тальнівський форум, хоча я реєструвався?

- При реєстрації потрібно вказати е-мейл який дійсно існує і до якого ви маєте доступ, оскільки на даний е-мейл на протязі 10хвилин надійде лист з кодом підтвердження реєстрації, шляхом натискування на посилання в листі або вводом реєстраційного коду на форумі. В іншому випадку (вказанні неправильного адресу або помилки) реєстрація не відбудеться!


Чому на Тальнівському форумі не має розділу - Реклама та Оголошення?

- Тому, що практика показує - при наявності таких розділів люди реєструються на форумі, щоб вліпити якусь одну рекламну маячню і більше не з"являються на ньому. Відсутність розділу з такими безкоштовними оголошеннями є гарантом того, що на форумі будуть реєструватись тільки ті, хто дійсно хоче вести діалог з рештою форумчан. Адекватний діалог, наголошую. На Тальнівському форумі непотрібна велика кількість користувачів - мертвих душ, які тільки зареєструвались, щоб створити ілюзію великого форуму, а не роблять нічого корисного...

Чому я на Тальнівському форумі не можу створити нову тему?

- Майже по тій самій причині, що і попередня моя відповідь: деякі індивіди створюють свою рекламну тему в будь якому розділі (наприклад, був випадок реклами тракторів, сівалок в розділі - Тальне наше місто; чи реклами Заробіток в Інтернеті в розділі Курилка). Тому, було прийняте рішення заборонити групі Новачки створювати одразу нову тему, будь-де! Створення нових тем активується одночасно з переведенням користувача в наступний ранг - Користувач, а для цього потрібно прийняти активну участь у вже створених темах і набрати 50 постів. Тем на форумі для відповідей вдосталь. Таким чином, нова людина добре ознайомиться з життям Тальнівського форуму, війде в курс справ, набуде певної довіри та авторитету в очах інших користувачів, а вже після цього стане повноправним мешканцем форуму. Ми бажаємо створити на базі нашого форуму дружну тальніську спільноту, клуб, якщо так можна назвати (поки що відкритий для всіх охочих). Тому ми маємо ближче взнати кожну нову людину, щоб бути в курсі того, що від неї можна очікувати...

Чому я не можу завантажити свій файл на форум (зображення, архів)?

- Тому що поки буде так ;) Але після набору певної кількості постів, дам пряника.

Чому я не можу додати + в карму іншому користувачеві Тальнівського форуму?

- Наберіть 25 постів і буде вам щастя!

============================
Задавайте ваші питання мені в ОП...
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Online Тальне

  • Бот :)
  • Тальне форум
  • Карма: +100500
Блок з товарами


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Відповідає адміністратор
« Відповідь #1 : 11 Жовтня 2010, 11:09 »
Чому я не можу завантажити власного аватара?

Можливість завантаження аватара активується з набуттям рангу користувача (50 постів). Навіть не питайте чому так 8) Є причини.

Чому я не можу обрати певне ім'я хоча такого користувача немає на форумі?

Тому що існує список зарезервованих для реєстрації імен, під якими заборонено реєструватись, щоб не вводити в оману користувачів чи розпалювати ворожнечу...
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


Offline Taurus

  • Вожак стаї
  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 5514
  • Карма: +99/-1
  • Стать: Чоловіча
  • I f*ck your mind
» Відповідає адміністратор
« Відповідь #2 : 10 Квітня 2011, 14:20 »
Чому не можна вставляти на форум статті чи матеріали з інших ресурсів?

Тому що, по-перше красти чуже не є доброю справою, а по-друге витягувати сайт чи форум з-під фільтрів та санкцій, котрі накладаються пошуковими системами (Google, а особливо Яндекс) за використання копіпасту (крадених матеріалів) адміністрація немає ні найменшого бажання, тому нам простіше видалити копіпаст або сховати його в hide, ну і по-третє завжди приємніше читати відповідь, яка написана людиною самотужки чи переказану власними словами, а не за допомогою ctrl+c ctrl+v. Дякую за розуміння. :)
Правила форуму :: khlivnyuk.com — Розробка веб-дизайну, створення сайтів ::


  • Google+
  • ВКонтакте
 

Рекомендовані теми форуму

  Тема Розділ Остання відповідь
xx Політичні ляпи Політика Остання відповідь24 Березня 2022, 12:50
від Taurus
xx Коронавірус У світі Остання відповідь16 Березня 2021, 16:36
від Taurus
xx Сервісний центр МВС Авто Остання відповідь10 Листопада 2023, 20:56
від Taurus
xx Яким мобільним оператором користуєтеся? Mobile Остання відповідь15 Жовтня 2021, 11:09
від Taurus
xx Літак Ан-225 «Мрія» Україна Остання відповідь28 Липня 2023, 15:31
від Taurus
xx Чим живе Тальне? Тальне - наше місто Остання відповідь14 Червня 2023, 16:08
від Taurus
xx Відкрилась перша у світі секс-школа Полуничка Остання відповідь14 Червня 2023, 13:50
від Taurus
xx Лотерея Green Card Lottery DV USA Українська еміграція Остання відповідь09 Травня 2024, 12:00
від Taurus
xx В Москві убили Нємцова У світі Остання відповідь16 Лютого 2024, 18:00
від Taurus
xx Українська поліція Україна Остання відповідь14 Червня 2023, 13:31
від Taurus